DJ

Nabízím pouštění reprodukované hudby z předem připraveného repertoáru. Pokud zákazník sdělí své preference ohledně hudby, můžeme vytvořit playlist z jeho oblíbené hudební éry. Vše je na domluvě.

poukazuji na to, že hudbu nijak nemíchám/nezasahuji do hotových nahrávek, pouze pouštím hudbu dle vašeho výběru a na přání hostů.
Jako kapelník kapely Aura nejčastěji pouštím reprodukovanou hudbu po skončení produkce kapely. Výhodou je tak začátek DJ ihned po skončení kapely a nevzniká tak prodleva, při které hosté usnou a párty se zastaví.

Mé zkušenosti s akcemi:

Svatební obřady – Zajištění aparatury a mikrofonu, ozvučení oddávajících. reprodukovaná hudby na nástup nevěsty a ženicha a podobně. Jakožto obřadní kytarista mohu i sám doprovodit Váš svatební obřad hrou na kytaru. Výhodou je bateriový zesilovač pro nástroj a mluvené slovo. Odpadá tak starost s rozvodem elektřiny. (lesní obřady).

Svatební Dj – reprodukovaná hudba – Po skončení kapely mohu ihned navázat jako DJ a nenechat tak svatebčany usínat na stolech. Se svou kapelou Aura jsme odehráli nespočet svateb, na kterých zároveň moderuji a mohu tak nabídnout i moderaci svatebních her, tomboly a dalších bodů programu. Dávám přednost interakci s lidmi před choulením se v rohu za mixážním pultem.

Firemní akce – Ze začátku jemně podbarvit atmosféru firemního večírku a k večeru a s přibývajícím alkoholem rozjet pořádnou párty. firemních akcí jsme odehráli nespočet a často po skončení produkce kapely pokračuji a plynule navážu jako DJ.

Soukromé akce – Oslavy narozenin, výročí svatby a podobné akce mohu opět doprovodit jako Dj i moderátor. Výběr hudby bude opět pouze na vašich preferencích. Pokud mi je nesdělíte a necháte mi volnou ruku, nabídnu osvědčený repertoár a budu naslouchat hostům.

Share: