DJ

Reprodukovaná hudba

Vlastní playlist

Ozvučení sálu

písně na přání

moderování 

Co nabízím

Nabízím pouštění reprodukované hudby z předem připraveného repertoáru. Pokud zákazník sdělí své preference ohledně hudby, můžeme vytvořit playlist z jeho oblíbené hudební éry. Vše je na domluvě.

poukazuji na to, že hudbu nijak nemíchám/nezasahuji do hotových nahrávek, pouze pouštím hudbu dle vašeho výběru a na přání hostů.
Jako kapelník kapely Aura nejčastěji pouštím reprodukovanou hudbu po skončení produkce kapely. Výhodou je tak začátek DJ ihned po skončení kapely a nevzniká tak prodleva, při které hosté usnou a párty se zastaví.

Dj dave

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae

david fajmon

Co o mne říkají

Reference

Kapela Aura hrála na naší svatbě. Vše bylo super od prvotní komunikace a bleskové odpovědi, přes skvělou párty v průběhu dne, kdy roztančili snad všechny svatebčany, až po služby DJe. To vše s úsměvem na tváři a profesionálním přístupem. Moc kapele děkujeme, že byli součástí našeho dne a pomohli nám vytvořit parádní atmosféru. Všem vřele doporučujeme!

Veronika Hegerová

Skvělá kapela, která nám zahrála na svatbě. Domluva rychlá, cena domluvená dopředu. Navíc jsme využili akustický doprovod k obřadu a DJ 🙂 Moc děkujeme!

Natalie Němcová

Kapelu Aura můžeme po naší svatbě vřele doporučit. Perfektní domluva a komunikace, příjemné a profesionální vystupování během celého večera a hlavně krásný zvuk. Kapela i výborně reagovala písněmi na náladu hostů, takže byla po celou dobu skvělá zábava. Myslím, že jen tak někomu kapela na svatbě nehrála na závěr písničku od Rammsteinů :-). Frontman David se pak v noci převtělil do role DJ a to bylo také na jedničku. Suma sumárum – jsme velmi rádi, že jsme si pro náš velký den vybrali právě tuto kapelu.

Radek Theier

Kontaktovat

Rád vám vytvořím nabídku na míru.